Aktualności
Zjazd Sprawozdawczo Wyborczy Platformy Obywatelskiej Powiatu Krośnieńskiego
poniedziałek, 19 kwietnia 2010 00:00

W sobotę, 27 03.2010 roku w świetlicy PUM w Gubinie, odbył się Powiatowy Zjazd PO RP. W zjeździe udział wzięło 58 delegatów, ze wszystkich kół z powiatu krośnieńskiego. Byli też obserwatorzy i goście w osobach: Tomasz Możejko członek Zarządu Regionu, Kaciunka Piotr – doradca Marszałka Sejmiku.

Więcej…
 
IX Edycja halowej ligi piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Dąbie
sobota, 20 marca 2010 00:00

19 lutego zakończona została IX Edycja halowej ligi piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Dąbie. Zawody odbyły się w hali Gimnazjum Publicznego w Dąbiu i trwały przez 3 miesiące. W imprezie uczestniczyły ponad 130 zawodników reprezentujących 13 drużyn.

Wyniki ostatniej kolejki: Adler- Gimnazjum 2-4, Czarni – FC Graber 3-0, Pitt Bull- Armagedon 3-1, Spartakus-Kosierz 4-2, Uganda-Łowcy Psów 3-0.

Więcej…
 
Święto Patrona w Szkole Podstawowej w Gronowie
sobota, 20 marca 2010 00:00

8 stycznia br. odbyły się uroczystości z okazji 15- lecia przyjęcia imienia Kornela Makuszyńskiego.

Niezwykle radosny i dostojny dzień zarówno dla uczniów, jak i dla pracowników rozpoczął się krótkim apelem, prezentacją sztandaru oraz odśpiewaniem hymnu szkoły. Z tej okazji zamiast lekcji odbyły się w szkole występy i konkursy oraz pokazy ekranizacji powieści Makuszyńskiego. Szczególnie ciekawy okazał się występ szkolnej grupy teatralnej, która przedstawiła nową, stworzoną przez siebie piątą księgę przygód Koziołka.

Więcej…
 
60 lat Ochotniczych Straży Pożarnych
poniedziałek, 05 czerwca 2006 00:00

Uroczystości strażackie tradycyjnie rozpoczynają się Mszą Świętą, tym razem oprócz tradycyjnej mszy ks. Edward Romanów dokonał, w imieniu biskupa Adama Dyczkowskiego dekoracji diecezjalnymi odznaczeniami Krzyż Zasługi.

Biskup Diecezji Zielonogórsko–Gorzowskiej Adam Dyczkowski, wyrażając wdzięczność i uznanie za pomoc świadczoną na rzecz parafii pw. św. Elżbiety w Pławiu, jak również za wspieranie inicjatyw charytatywnych, nadał diecezjalne odznaczenie Krzyż Zasługi Wiesławowi Mackowiczowi – Staroście Krośnieńskiemu i Leszkowi Turczyniakowi – Wiceprzewodniczącemu Rady Powiatu tegoż powiatu.

Więcej…
 
pierwsza poprzednia 31 32 następna ostatnia

Strona 32 z 32

Copyright © 2011 Leszek Turczyniak

Do góry

Projekt i wykonanie vector bee